Salyangoz Film - Doğuş Çay logo

Doğuş Çay için 2019 yazında çektiğimiz, gerçek mekan ve insanlarlın yer aldığı ”Sebebi Var” TV Reklam Serisi, ”Doğuştan Gezgin” Sosyal Medya viral filmleri, ‘Vedat Özdemiroğlu’ ile yarışma programı, Dilara Koçak ile ‘Doğuştan Sağlık’ Youtube kanalı, Ömür Arpacı ile iç yapım motivasyon filmi gibi geniş bir yelpazede üretim yapık.

Salyangoz Film - Turkish Airlines logo

Türk Hava Yolları ile 2013’den beri kreatif  prodüksiyon ajansları olarak 9 adet sosyal medya ve dijital reklamına imza attık. Gerçek hikayelerden, viral yeni lokasyon filmlerine, “case study” filmlerinden, iç iletişim filmlerine geniş bir yelpazede filmler ürettik.

Salyangoz Film - Aytaç logo

Salyangoz Film, Aytaç için sıradışı kreatif dijital reklamlara imza atarken, ‘Outdoor TV’ reklamları ve ‘Yemek Tarifi’ filmleriyle de izleyenleri iştahlandırdı.

Farmatek İlaç Sanayi’nin Kırklareli Üretim Tesisi için; makro ve mikro ölçekte tamamen steril ortamlarda gerçekleştirdiğimiz tanıtım filmi.

Getir gibi inovatif ve başarılı olmuş bir startup firmasına uygulamanın işleyişini anlatan ilk filmi yapmaktan mutluluk duyduk.