New age creative film production agency located in Turkey.

“Yaratıcı fikirler yeni nesil filmler”

Salyangoz Film; 2012 yılında 4 ayrı dünyadan adamın bir araya gelerek kurduğu yaratıcı ve yeni nesil dijital prodüksiyon ajansıdır. Günümüzde alışıla gelmiş ajansların aksine, Salyangoz’lar; yaptığı işi amatör bir ruhla, profesyonel bir gözle, insani değerleri unutmadan ve kesintisiz bir heyecan ile yapar.

Tam da bu yüzden bir projenin yaratıcı fikir safhasından teslimine kadar tüm üretiminde yer alırlar. Bu tutku sayesinde basit bir sosyal medya filmine onlarca yaratıcı senaryo üretilebilir. Modern çağın gelişen teknolojisini yakından takip ederek, karşıdan gelen kalite talebini; eskimiş ve hantal sinema endüstrisinin doğurduğu, bazen egosal, bazen şuursuzca, maddi-manevi herkese külfet olan uzun çalışma saatleri, gereksiz personel gibi bir düzenin aksine çok daha hızlı ve mobil çekim yöntemleriyle çözüme gider. İşte yeni nesil prodüksiyon ajansının manası budur.

Son 5 yıldır ‘’in-house’’ olarak çalıştığımız Türk Hava Yolları’na 10’un üzerinde dijital reklam içeriği ürettik. Bununla birlikte çalıştığımız bazı büyük markaların arasında Aytaç, Doğuş Çay, Getir, Doğuş Yayın Grubu yer alırken, kendi ürettiğimiz YouTube projeleri, müzik klipleri, fuar filmleri, tanıtım filmleri, etkinlik filmleri, sanat ve kısa filmler üretiyoruz.

Bizimle çalışmak demek; çizgi altı ve çizgi üstü, event filminden reklam filmine, kamu spotundan sinema filmine kadar her türlü video ihtiyacınızın karşılanacağı güvenli bir mekan demek.

MAKSİMUM İLGİ

Butik bir ajans olduğumuz için tüm dikkatimiz sizin projenizin üzerindedir.

EGO FREE

Sizi gereksiz ego kaprislerinden arındırır.

SADE İLETİŞİM

Fikir aşamasından itibaren tek bir muhattabınız olur.

KALİTELİ İÇERİK

Bütçeniz ne olursa olsun, kaliteli içeriğe sahip olmanızı sağlar.

YARATICILIK

Basit bir tanıtım filmini, bir kampanyaya dönüştürmenize sebep olabilir.

Bize yazmaktan çekinmeyin: